LEADsms Texting (1.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Appearance
it: Aspetto

en: Web services
it: Web service
