LEADsms Texting (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Header Text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Web services
oc: Servicis Web
