LEADsms Texting (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Text Color
pt: Cor do texto

en: Background Color
pt: Cor de Fundo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Appearance
pt: Aparência

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Header Text
pt: Texto do cabeçalho
