LEADsms Texting (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Appearance
ro: Aspect

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Web services
ro: Servicii web
