LEADsms Texting (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Appearance
sl: Izgled

en: Web services
sl: Spletne storitve
