LEADsms Texting (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Instructions
te: సూచనలు
