LEADsms Texting (1.1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Web services
gl: Servizos web
