LEADsms Texting (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):
