LEADsms Texting (1.1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Appearance
ru: Оформление

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Header Text
ru: Текст заголовка

en: Web services
ru: Веб-службы
