LEADsms Texting (1.1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Submit Button Text
uk: Текст кнопки "Надіслати"

en: Header Text
uk: Текст заголовка

en: Web services
uk: Вебслужба
