LEADsms Texting (1.1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
