LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Appearance
id: Penampilan

en: Web services
id: Layanan web
