LEADsms Texting (1.1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
