LEADsms Texting (1.1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Appearance
ku: شێوەکاری
