LEADsms Texting (1.1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Web services
sk: Webové služby
