LEADsms Texting (1.1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Visibility Options
vi: Các tùy chọn hiển thị
