Leaflet countries (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Countries
it: Paesi

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: Data Source
it: Sorgente dati

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.
