Leaflet countries (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Countries
fr: Pays

en: Country code
fr: Code pays

en: Data Source
fr: Source de données

en: Title Field
fr: Champ Titre

en: Choose the field which will appear as a title on tooltips.
fr: Choisissez le champ qui sera utilisé comme titre des info-bulles.

en: Description Field
fr: Champ Description

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
