Leaflet countries (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Countries
nl: Landen

en: Country code
nl: Landcode

en: Data Source
nl: Databron

en: Title Field
nl: Titelveld

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.
