Leaflet countries (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Countries
pt: Países

en: Country code
pt: Código do país

en: Title Field
pt: Campo de Título

en: Description Field
pt: Campo de Descrição

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.
