Leaflet Layers (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Layer
kn: ಲೇಯರ್

en: Layers
kn: ಪದರಗಳು
