Leaflet Layers (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
