Leaflet Layers (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Data
vi: Dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Primary
vi: Chính

en: Layer
vi: Lớp

en: Layers
vi: Lớp

en: Structure
vi: Cấu trúc
