Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Module
be: Модуль

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Structure
be: Структура
