Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Structure
cy: Strwythur
