Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Module
jv: Modul

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Structure
jv: Struktur
