Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Structure
nn: Struktur
