Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Module
oc: Modul

en: Custom
oc: Personalizat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus

en: Primary
oc: Primaire

en: Structure
oc: Estructura
