Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: Structure
ps: جوړښت
