Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Module
sk: Modul

en: Custom
sk: Vlastná

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Maximum zoom
sk: Maximálna mierka

en: Minimum zoom
sk: Minimálna mierka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Primary
sk: Primárny

en: Structure
sk: Štruktúra

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
