Leaflet Layers (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Module
uk: Модуль

en: Custom
uk: Власний

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Maximum zoom
uk: Максимальне збільшення

en: Minimum zoom
uk: Мінімальний масштаб

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Primary
uk: Основні

en: Layer
uk: Шар

en: Layers
uk: Шари

en: Structure
uk: Структура

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
