Leaflet Layers (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Structure
af: Struktuur
