Leaflet Layers (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Enable
de: Aktivieren

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Module
de: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Maximum zoom
de: Maximaler Zoom

en: Minimum zoom
de: Minimaler Zoom

en: Machine name
de: Systemname

en: Data
de: Daten

en: Attribution
de: Namensnennung

en: About
de: Über

en: Enable dragging
de: Verschieben aktivieren

en: Primary
de: Primär

en: Layer
de: Ebene

en: Layers
de: Ebenen

en: Structure
de: Struktur

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
