Leaflet Layers (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Structure
eo: Strukturo
