Leaflet Layers (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Structure
mn: Бүтэц
