Leaflet Layers (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
