Leaflet Layers (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Module
ka: მოდული
