Leaflet Layers (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы
