Leaflet Layers (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
