Leaflet Layers (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom label
bs: Prilagodjena oznaka
