Leaflet Layers (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Module
eu: Modulua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Custom label
eu: Pertsonalizatu etiketa
