Leaflet Layers (1.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Minimum zoom
nl: Minimale zoom

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: About
nl: Over

en: Layers
nl: Lagen

en: Map layer
nl: Kaartlaag

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
