Leaflet Layers (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Module
ro: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
