Leaflet Layers (1.1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Module
cs: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Styles
cs: Styly

en: Custom label
cs: Vlastní popisek

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
