Leaflet Layers (1.1.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Maximum zoom
fr: Zoom maximum

en: Minimum zoom
fr: Zoom minimum

en: Uppercase
fr: Majuscule

en: Machine name
fr: Nom système

en: Attribution
fr: Paternité

en: About
fr: À propos

en: Subdomains
fr: Sous-domaines

en: Base layers
fr: Couche de base

en: Layers
fr: Couches

en: Custom label
fr: Étiquette personnalisée

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
