Leaflet Layers (1.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
