Leaflet Layers (1.1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Version
id: Versi

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Module
id: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Styles
id: Gaya

en: Weight for @title
id: Bobot @title
