Leaflet Layers (1.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Version
ur: ورژن

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت
