Leaflet Layers (1.1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Format
ast: Formatu
