Leaflet Layers (1.1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
